MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fotpall 9355213
nr 935 5213
Fotpall
Steiff, sköldpadda, 1950-tal, längd: 56, höjd: 30
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 19 januari 2015
kl 20:53:17
1.500 kr